Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Wakacje to dla wielu sezon ogórkowy, jednak właśnie teraz można znaleźć w sklepach meblowych wiele interesujących ofert. Zobacz jakimi promocjami w lipcu i sierpniu kuszą sklepy meblowe w Olsztynie.

Sklepy meblowe Olsztyn promocje wakacje 2017

Zobacz co, między innymi, można znaleźć teraz w promocyjnych cenach w sklepach meblowych w Olsztynie.

Meble

Fotografia jest ilustracją do tekstu; fot. Pexels, Pixabay.com, Public Domain.

JYSK Olsztyn promocje

Jysk zachęca przede wszystkim dużymi rabatami na meble ogrodowe. Wyprzedaż mebli ogrodowych w sklepach Jysk oraz na jysk.pl potrwa do 9 sierpnia 2017 lub do wyczerpania zapasów. Przypominamy, że sklep JYSK w Olsztynie mieści się w centrum Olsztyna przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 46. Gazetkę promocyjną znajdziesz tutaj. Więcej informacji na stronie www.jysk.pl

Black Red White – promocje w BRW

W Black Red White do 1 sierpnia 2017 komody, szafy i szafki rtv kupujemy 25% taniej oraz w 20 ratach 0%. W promocji mamy do wyboru 432 produkty. Po niższej cenie możemy kupić, między innymi:

  • szafkę rtv Leda w cenie 524 zł (zamiast 699 zł)
  • komodę Azteca za 674 zł (zamiast 899 zł)
  • czy szafę Stockholm za 1799 zł (zamiast 1999 zł).

Wszystkie produkty w promocji można znaleźć tutaj. Więcej informacji na stronie internetowej sklepu: www.brw.com.pl. Salon BRW (Black Red White) w Olsztynie mieści się przy ul. Sikorskiego 2B.

Bodzio Meble Olsztyn – promocje

W nowej gazetce promocyjnej Bodzio Meble (ważnej w lipcu, sierpniu i wrześniu 2017) znajdziemy bardzo szeroką gamę produktów, nie tylko meble, ale także artykuły wyposażenia wnętrz, artykuły kuchenne i inne. Obecnie w Bodzio Meble taniej kupimy, między innymi:

  • z 5-procentowym rabatem systemy mebli Amadis, Aga, Grenada
  • wybrane modele systemu mebli Bodziosystem z rabatem także 5 procent
  • wybrane stoliki z rabatem 5%
  • oraz wybrane meble biurowe, także 5% taniej.

Aktualną gazetkę znajdziecie tutaj. Salon Bodzio Meble w Olsztynie zlokalizowany jest przy ul. Wyszyńskiego 7.

Abra Meble Olsztyn – promocje

W Abra Meble trwa „promocja narożnikowa”. Do 31 lipca wszystkie kanapy narożne kupimy 111 zł taniej. W ramach oferty dostępne są, między innymi:

  • narożnik Roma w cenie 838 zł (zamiast 949 zł)
  • narożnik Bueno w cenie 1538.99 zł (zamiast 1649.99 zł)
  • narożnik Laval z zagłówkiem w cenie 2188.98 zł (zamiast 2299.88 zł).

Wszystkie narożniki z powyższej oferty znajdziecie tutaj. Salon meblowy Abra Meble w Olsztynie mieści się przy ul. Wyszyńskiego 15.

IKEA promocje

IKEA nie ma co prawda swojego sklepu w Olsztynie, ale za pośrednictwem naszej firmy możecie zamawiać wszelkie artykuły z IKEA do swoich domów w Olsztynie i niemal na całym obszarze województwa warmińsko – mazurskiego. A jakie promocje są w tej chwili w Ikei? Obecnie IKEA zachęca 10-procentową zniżką na kuchnię METOD (rabat zwracany na kartę rabatową IKEA Family – zobacz tutaj) oraz 15-procentowym rabatem na niektóre artykuły do sortowania odpadów (rabat zwracany na kartę rabatową IKEA Family, zobacz tutaj). Obie promocje trwają do 1 sierpnia 2017.

Zobacz też inne wpisy na temat – Sklepy meblowe w Olsztynie

Oferty pobrane ze stron internetowych sklepów dnia 29-07-2017.