Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli wciąż nie masz pomysłu na prezent dla dzieci, sprawdź naszą listę propozycji z IKEA na doskonałe prezenty dla najmłodszych.

IKEA nie jest co prawda typowym sklepem z zabawkami, ale mimo tego znajdziemy w niej ponad 100 produktów, które doskonale się sprawdzą w roli prezentów dla dzieci. W IKEA znajdziemy pomysły na prezenty dla dzieci w różnym wieku. Zobacz nasze pomysły na prezenty dla dzieci. Wszystkie przedstawione propozycje możecie oczywiście zamówić z dostawą do domu, z gwarancją otrzymania ich jeszcze przed świętami!


Zamawiając prezenty dla dzieci nie zapomnij zamówić też dekoracji świątecznych z IKEA, które znajdziesz tutaj.


Oto nasze propozycje na prezenty dla dzieci:

  1. Komplet warzyw DUKTIG w cenie 25.99 zł oraz kosz owoców w cenie 29.99 zł. Niemal każde dziecko w Polsce posiada w swojej kolekcji zabawek popularne Świeżaki. “Świeżaki” z IKEA są jednak lepsze od tych z Biedronki. Dlaczego? Bo nie ma ich prawie żadne dziecko, zwłaszcza z Olsztyna i okolic. Nie ma więc obaw, że wasz prezent nie będzie wyjątkowy. W komplecie znajdziemy 14 różnych warzyw, a w koszu 9 owoców. Zobacz szczegóły tutaj i tutaj.
  2. Kostium robota, czyli czapka, nogi, kamizelka i ramiona robota LATTJO – cały kostium jest do nabycia w cenie 129.96 zł. Można też kupić oddzielnie poszczególne elementy kostiumu w cenie od 29.99 zł do 39.99 zł. Więcej zobaczysz tutaj
  3. Pluszaki SAGOSKATT – seria pluszaków zaprojektowanych przez dzieci z całego świata w ramach akcji charytatywnej “Zabawa to poważna sprawa”.  Dostępnych jest 10 różnych zabawek, w cenie od 5 zł (małe pluszaki o długości 14 cm) do 25.99 zł. W kolekcji znajduje się także pająk zaprojektowany przez małego Huberta z Białegostoku.
  4. Gra w strzałki LATTJO – dziecięca, bezpieczna wersja popularnego także wśród dorosłych darta. W zestawie znajduje się tarcza do gry o średnicy 60 cm oraz 9 rzutek (piłeczek) o średnicy 6 cm. Wszystkie elementy zrobione są z materiału, zabawka jest w 100% bezpieczna dla dzieci. Cena – 49.99 zł. Zobacz więcej tutaj
  5. Namiot dziecięcy – przyczepa kempingowa HEMMAHOS – spore wymiary (130 cm długości, 80 cm szerokości, 120 cm wysokości) oraz niebanalny wzór czynią namiot – przyczepę bezkonkurencyjną w swojej kategorii. Cena też nie jest wygórowana, bo zapłacimy za niego 119 zł. Więcej zobacz tutaj
  6. Ławka do ćwiczenia równowagi – pomaga ćwiczyć koordynację, równowagę i koncentrację, ale może być także używana do… siedzenia. Cena ławeczki to 199 zł, więcej szczegółów znajdziecie tutaj
  7. Kuchnia do zabawy DUKTIG – klasyczna zabawka dla dziewczynek, ale nie tylko. Jeśli marzysz, żeby twoja pociecha stała się drugą Magdą Gessler lub następcą Karola Okrasy – może kuchnia DUKTIG będzie dla nich pierwszym krokiem do sławy? Kuchnię kupisz w cenie 399 zł, a więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Inne zabawki i akcesoria do zabawy znajdziesz tutaj.

Zachęcamy do zamawiania zabawek i innych artykułów z IKEA do Olsztyna i innych miejscowości Warmii i Mazur za pośrednictwem naszej firmy transportowej. Koszt transportu uzależniony jest od całkowitej ceny zamówionych produktów i rozpoczyna się od 20 zł za transport produktów o wartości do 150 zł.