Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Kontakt: 665-396-172 | biuro@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Dla wszystkich tych, którzy szukają pomysłu na prezenty dla swoich bliskich mamy dobrą i niecodzienną propozycję.

święta-karta-upominkowaKarta upominkowa to podarunek, który z pewnością ucieszy niemal każdego. Pozwala bowiem samemu obdarowanemu wybrać sobie prezent lub prezenty spośród tysięcy produktów dostępnych w sklepach IKEA.

Zakup karty upominkowej IKEA w prezencie dla bliskiej osoby łączy się również z niesłychaną oszczędnością czasu dla nas samych. Zamiast całymi godzinami buszować w olsztyńskich sklepach czy galeriach handlowych w poszukiwaniu prezentów – wystarczy zamówić kartę upominkową u nas lub też zakupić ją w każdym polskim sklepie IKEA. Pomysł z zakupem karty upominkowej jest tym bardziej nęcący, jeśli pomyślimy o tłoku, jaki panuje w sklepach w Olsztynie przed świętami.

Co bardzo ważne, karta upominkowa IKEA jest kartą bezterminową oraz jest kartą na okaziciela.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferty zakupu kart upominkowych IKEA. Na stronie IKEA można zobaczyć dostępne wzory kart upominkowych [tutaj] oraz przeczytać regulamin karty upominkowej IKEA [tutaj].

Źródło: ikea.com/pl