Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

“Dom pełen zmian” – miniserial sponsorowany przez IKEA już od najbliższej niedzieli będzie, przez kolejne 8 tygodni, gościć na antenie Polsatu. Serial emitowany będzie w każdą niedzielę o godz. 18.35.

Dom pełen zmian to fabularny miniserial, którego głównym sponsorem i partnerem jest IKEA. Serial ma więc pełnić funkcje reklamowe, ale nie tylko. Gwiazdorska obsada i znani scenarzyści gwarantują, że serial powinien być udaną produkcją także pod względem czysto artystycznym.

Miejscem akcji serialu będzie tytułowy dom, urządzony oczywiście przez IKEA. Serial będzie miał w sumie 8 odcinków, a każdy z nich będzie trwał 8 minut, Akcja każdego kolejnego odcinka będzie się toczyła rok później od poprzedniego, a wraz ze zmianami w życiu bohaterów zmieniać się będzie także wnętrze domu.

W rolach głównych serialu zobaczymy znanych i lubianych aktorów: Izę Kunę, Piotra Adamczyka, Kazimierza Kaczora i Marię Maj. Autorami scenariusza są Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski, autorzy między innymi takich seriali jak “Listy do M.”, “Piąty Stadion” i “Dwoje we Troje”. Autorem zdjęć do serialu jest Michał Sobociński, a za pomysł i produkcję odpowiadają Prime Film Production oraz agencja kreatywno-contentowa MEC Wavemaker.

Pierwszy odcinek serialu “Dom pełen zmian” zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę o godz. 18.35. Oczywiście w Polsacie. Do śledzenia losów bohaterów zachęcamy nie tylko sympatyków Ikei. Życzymy dobrej zabawy!

 


Źródło: admonkey.pl