Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Kontakt: 665-396-172 | biuro@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Atrakcyjne ceny, wysoka jakość i tania dostawa do Olsztyna i niemal wszystkich miejscowości Warmii i Mazur. Jeśli myślicie o zakupie nowych garnków i rondli, zachęcamy do przyjrzenia się ofercie z IKEA oraz do zamawiania dostawy do domu za pośrednictwem naszej firmy.

Rondle i garnki IKEA cechuje dobra jakość oraz konkurencyjne ceny. Zamawiać je możecie za pośrednictwem naszej firmy transportowej QUICK, która zapewnia szybką i tanią dostawę wszelkich artykułów z IKEA do Olsztyna oraz wielu innych miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego, między innymi, do Elbląga, Ostródy, Dobrego Miasta i Bartoszyc.

Garnki z IKEA są trwałe i wysokiej jakości. Dostępne są w szerokim wyborze typów i rozmiarów. Wiele garnków z IKEA nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek/płyt, łącznie z płytą indukcyjną.

Zdjęcie jest ilustracją do artykułu, fot. congerdesign, Pixabay.com, Public Domain

Przykładowe garnki IKEA:

  • Garnek ANNONS ze stali nierdzewnej o pojemności 2.8 litra ze szklaną pokrywką w cenie 21 zł – [zobacz]
  • Komplet naczyń ANNONS – rondel 0,9 litra, rondel pokrywką 1,7 litra i garnek z pokrywką 2,8 litra w cenie 39,99 zł –  [zobacz]
  • Garnek SNITSIG ze stali nierdzewnej z pokrywką, o pojemności 3 litrów w cenie 29,99 zł – [zobacz]
  • Garnek SNITSIG ze stali nierdzewnej z pokrywką, o pojemności 8,5 litra w cenie 59,99 zł – [zobacz]
  • Garnek 365+ z gwarancją na 15 lat, o pojemności 3 litrów, w cenie 99,99 zł – [zobacz]

Wszystkie garnki i rondle z IKEA znajdziesz [tutaj]

Zachęcamy do zamawiania garnków IKEA oraz mebli i innych produktów IKEA za pośrednictwem naszej firmy transportowej Quick. Zapewniamy tanią i szybką dostawę z IKEA do  takich miast Warmii i Mazur, jak: Olsztyn, Elbląg, Dobre Miasto, Lidzbark Warmiński, Ostróda, Olsztynek, Nidzica i wiele innych. Gwarantujemy szybki i tani transport mebli IKEA pod wskazany adres – Quick transport z IKEA Warmia – Mazury.

Źródło: ikea.com/pl/pl/