Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Już jutro zostanie oficjalnie otwarty pierwszy salon IKEA we wschodniej Polsce. Salon IKEA w Lublinie otwarty zostanie 23 sierpnia 2017 r dokładnie o godz. 10.00.

Od jutra na mapie Polski będziemy mieli kolejny salon Ikei. IKEA w Lublinie będzie już dziesiątym salonem szwedzkiego giganta meblowego w Polsce. Natomiast sam Lublin od jutra będzie dziewiątym polskim miastem, w którym IKEA posiada swój firmowy salon sprzedaży, a jednocześnie pierwszym miastem z tak zwanej ściany wschodniej. IKEA w Lublinie będzie też drugim co do wielkości salonem tej firmy w Polsce.

Na dzień otwarcia nowego salonu szwedzka firma zorganizowała w swoim lubelskim sklepie dodatkowe – poza samą możliwością robienia zakupów – atrakcje. Wśród nich, między innymi, warsztaty, degustacje szwedzkich przekąsek czy muzyka na żywo.

W takich okolicznościach sympatycy Ikei z Olsztyna i Warmii i Mazur zawsze zadają pytanie o to, kiedy IKEA zawita do Olsztyna. Powstanie w najbliższym czasie salonu IKEA w Olsztynie lub innym mieście na Warmii i Mazurach na chwilę obecną jest jednak mało realne. Tym bardziej, że wiemy, iż w kolejce już czekają kolejne salony IKEA w następnych polskich miastach, w których inwestycje już ruszyły, takich jak na przykład Zabrze czy Warszawa (gdzie powstać ma już trzeci salon IKEA).

Mimo wszystko radzimy jednak nie zniechęcać się do Ikei. Dzięki firmie Quick, realizującej dostawy z IKEA do Olsztyna i niemal na całą Warmię i Mazury możliwe są wygodne zakupy w IKEA także na Warmii i Mazurach. Niezmiennie, aby zamówić dostawę dowolnych produktów z IKEA wystarczy zapisać swoją listę produktów oraz wysłać do nas formularz zamówienia. Najbliższe dostawy z IKEA na Warmię i Mazury już jutro (trasa nr 1 – Olsztyn) i pojutrze (trasa nr 2 – Mazury). Gorąco zachęcamy do składania zamówień!