Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Kontakt: 665-396-172 | biuro@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

IKEA Lurvig, czyli seria produktów przeznaczonych dla psów i kotów pojawiła się w salonach IKEA w kilku krajach jesienią tego roku. W Polsce asortyment z linii produktów Lurvig będzie dostępny w pierwszej połowie 2018 r.

Lurvig to po szwedzku po prostu “kudłaty”, a produkty z serii IKEA Lurvig przeznaczone są dla najczęściej spotykanych we wszystkich szerokościach geograficznych naszych futrzanych przyjaciół, czyli dla psów i kotów. Produkty z serii Lurvig zadebiutowały jesienią tego roku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii oraz Francji. W Polsce dostępne będą w drugim kwartale roku 2018. Oczywiście od momentu pojawienia się asortymentu dla zwierzaków w polskich salonach IKEA będziecie mogli zamawiać je za pośrednictwem naszej firmy transportowej Quick.


Dostawa z IKEA na Warmię i Mazury już od 20 zł – Sprawdź ofertę


Wśród przygotowanych artykułów dla zwierząt znajdziemy, między innymi, miseczki, gumowe kulki do gryzienia, drapaki, poduszki, łóżka dla zwierzaków, smycze, domki dla kotów, kuwety oraz akcesoria do pielęgnacji. W amerykańskiej Ikei ceny produktów zaczynają się od 1 dolara, jednak na przykład łóżka dla psów i kotów kosztują nawet kilkadziesiąt dolarów. Trzeba jednak podkreślić, że jakość wykonania mebli dla zwierząt ma być równie wysoka jak mebli przeznaczonych dla ludzi, więc cena 200-300 zł za łóżko dla pupila nie może dziwić.

IKEA Lurvig

IKEA Lurvig, źródło: IKEA.com

Wszystkie produkty IKEA Lurvig, które będą dostępne w Polsce na wiosnę 2018 r., możecie znaleźć tutaj.

Seria Lurvig przygotowana została we współpracy z lekarzami weterynarii i dzięki temu przygotowane produkty posiadają nie tylko atrakcyjny wygląd, ale także są funkcjonalne i bezpieczne dla zwierząt.

 


Źródło: Radio Zet