Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Sklepu IKEA w naszym regionie wprawdzie jeszcze nie ma, ale sama IKEA na Warmii i Mazurach rozwija się prężnie. Właśnie otwarto nowy, gigantyczny magazyn w fabryce IKEA w Lubawie.

Otwarcie nowego, zajmującego powierzchnię 26 tysięcy metrów kwadratowych, magazynu produktów gotowych w fabryce IKEA Industry w Lubawie odbyło się w zeszłą sobotę 30 czerwca. Uroczystość była jednym z punktów tegorocznego IKEA Industry Day. W uroczystości uczestniczyli, między innymi, wykonawcy, przedstawiciele władz samorządowych powiatu, miasta i gminy oraz przedstawiciele firm współpracujących z Ikea Industry w Lubawie. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Zbigniew Nikelewski, Stanisław Kieruzel, Zdzisław Wierzbowski, Marcin Mełkowski i Katarzyna Kopańska-Śnios.

Otwarcie nowego magazynu w IKEA Industry w Lubawie spowodowało zwiększenie powierzchni magazynowej w lubawskiej fabryce do prawie 5 hektarów, a całkowita powierzchnia „pod dachem” przekroczyła w lubawskiej Ikei 18 hektarów, co daje powierzchnię równą 25 boiskom do piłki nożnej.

Poniżej relacja z otwarcia magazynu w fabryce w Lubawie udostępniona przez serwis E-lubawa.pl.


 


Źródło: e-lubawa.pl