Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

IKEA Place to aplikacja mobilna dzięki której możemy na ekranie smartfona sprawdzić jak w naszym domu będą wyglądały wybrane meble ze sklepu IKEA.

IKEA Place jest całkowicie rewolucyjną aplikacją, a przy tym niezwykle intuicyjną. Dzięki niej, niemal na żywo, możemy sprawdzić jak w naszych wnętrzach będą się prezentować meble i inne elementy wyposażenia wnętrz dostępne w sklepach Ikei. Aplikacja, której pojawienie się awizowano wcześniej na październik tego roku, jest już dostępna – i to jest bardzo dobra wiadomość dla klientów IKEA. Gorsza jest taka, że aplikacja w tej chwili dostępna jest wyłącznie dla użytkowników  Apple iPhone’ów i iPadów (wyłącznie dla urządzeń z nowym systemem iOS 11), a tych w Polsce jak na razie nie jest zbyt wielu. Kiedy aplikacja będzie dostępna na najpopularniejsze w naszym kraju urządzenia z systemem operacyjnym Google Android, w tej chwili nie wiadomo.

Aplikacja umożliwia “wirtualne” rozmieszczanie w naszych wnętrzach mebli i dekoracji znajdujących się w asortymencie IKEA wprost na ekranie urządzenia mobilnego. Już na starcie aplikacji liczba produktów dostępnych w bibliotece, czyli tych, z których możemy korzystać używając narzędzia jest imponująca i wynosi ponad 2000 produktów. Zachęcamy do obejrzenia powyższego filmu prezentującego część możliwości aplikacji IKEA Place i przekonania się o naprawdę rewolucyjnych możliwościach tej aplikacji.

Aplikację można już pobrać ze sklepu iTunes – tutaj

 


Źródło: RadioZet.pl