Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

We wrocławskim salonie IKEA odbyły się, po raz pierwszy w Polsce, zawody w skręcaniu mebli na czas. Zwycięzcy otrzymali wartościowe nagrody, a skręcone w trakcie trwania imprezy meble trafią do domów dziecka!

IKEA nie po raz pierwszy zaskoczyła ciekawym, medialnym a zarazem pożytecznym społecznie eventem. W swoim wrocławskim salonie zlokalizowanym w Alei Bialany zorganizowała bowiem zawody w skręcaniu mebli IKEA na czas. Zwycięski zespół otrzymał nagrodę o wartości, bagatela, 10 000 złotych, a meble, które zostały skręcone w czasie eventu trafią do domów dziecka.


Dostawa z IKEA Olsztyn – Mazury już od 20 zł >>> zobacz ofertę


Turniej w skręcaniu mebli na czas odbył się w poprzedni weekend 7-8 października 2017. W zawodach, które odbyły się na terenie wrocławskiej Alei Bielany wzięło udział ponad 20 dwuosobowych drużyn. Zwycięzcami pierwszego w Polsce turnieju w skręcaniu mebli na czas okazali się panowie Paweł i Przemek z drużyny Movack Team. Oni też otrzymali główną nagrodę, bon na kwotę 10 000 złotych, który można wykorzystać na zakupy w salonie IKEA. Drugie miejsce w zawodach przypadło Magdzie i Krzysztofowi, reprezentującym team Okulary do Pary. Do nich trafił bon na kwotę 1 000 zł. Inne pary startujące w turnieju także otrzymały bony, jednak na mniejsze kwoty.

Skręcanie mebli

Fotografia jest ilustracją do tekstu, fot. Silberfuchs, Pixabay.com

Turniej w skręcaniu mebli na czas miał jednak także inny wymiar oraz innych zwycięzców. Wszystkie skręcone w trakcie dwudniowych zawodów we Wrocławiu trafią bowiem do Towarzystwa Nasz Dom prowadzącego domy dziecka i to właśnie podopieczni domów dziecka są także beneficjentami pierwszych mistrzostw w skręcaniu mebli.

Gratulujemy zwycięzcom zawodów oraz Ikei pomysłu na ten niezwykły event. Żywimy także nadzieję, że meble, które trafią do domów dziecka przysporzą ich wychowankom wiele radości.

 


Źródło: www.facebook.com/AlejaBielany