Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

We wtorek 23 października IKEA otworzy swój kolejny salon na terenie Polski. Nie będzie to jednak salon w Zabrzu, Częstochowie, Szczecinie czy Olsztynie… A kolejny, trzeci już sklep marki w Warszawie. A to nie koniec inwestycji szwedzkiego giganta w tym mieście, bowiem w przyszłym roku powstać ma kolejny sklep IKEA w stolicy Polski.

IKEA w warszawskim centrum Blue City będzie trzecim salonem IKEA w Warszawie. Nowa IKEA będzie co prawda mniejsza niż inne salony firmy w Warszawie (będzie zajmować 4,8 tysięcy metrów kwadratowych) i z tego względu nie znajdzie się w nim pełny asortyment sklepu, dostępny w innych salonach IKEA. Plusem jest jednak lokalizacja sklepu – niemal w centrum Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich obok popularnej galerii handlowej Atrium Reduta. W salonie IKEA w Blue City znajdzie miejsce natomiast pełna oferta gastronomiczna Ikei, z kultowymi klopsikami oraz coraz popularniejszymi daniami kuchni wegetariańskiej. Otwarcie sklepu nastąpi we wtorek 23 października.

IKEA w Blue City jest trzecim – ale nie ostatnim – (po IKEA w Jankach i na Targówku) salonem IKEA w stolicy. W styczniu 2019 roku ruszą bowiem prace na budowie IKEI na Woli (przy ul. Połczyńskiej 4), który ma być otwarty pod koniec przyszłego roku lub na początku 2020 r.

 

 


Źródło: IKEA