Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Już jest! Długo oczekiwany Katalog IKEA 2019 przeznaczony dla polskich klientów jest już dostępny zarówno online jak i w wersji papierowej. Zobacz co kryje w sobie nowy katalog.

Przewodnim hasłem Katalogu IKEA 2019 jest różnorodność. Znajdziemy więc w nim odmienne propozycje urządzenia różnych domów – różnych, czyli różniących się niemal wszystkim, metrażem, przeznaczeniem, miejscem, w którym się znajduje i oczywiście stylem urządzenia.

Przyszły rok to dla IKEA rok niezwykły, bowiem firma obchodzić będzie 75 urodziny. Z tego względu nieco inny jest też tegoroczny katalog, odrobinę zmienia się także myśl przewodnia. Poza tym, że katalog jest nieco obszerniejszy niż zwykle, dostrzec można w nim pewnego rodzaju odejście od charakterystycznego dla Ikei minimalizmu. Pewnie ze względu na przyszłoroczny jubileusz, sporo w nowym katalogu inspiracji w stylu vingate. Z racji 75-lecia firmy przygotowano też nową kolekcję GRATULERA, którą musicie koniecznie poznać. Poza tym Katalog IKEA 2019 to – jak zwykle – prawdziwa kopalnia pomysłów na sprytne urządzenie domu oraz setki wspaniałych i modnych propozycji aranżacji domowej przestrzeni.

Sklep IKEA

Salon IKEA / fot. Quick – dostawa IKEA Olsztyn – Mazury

Gorąco zachęcamy do lektury Katalogu IKEA 2019. I oczywiście do zamawiania produktów z IKEA za pośrednictwem naszej firmy transportowej.Niezmiennie dostarczamy produkty z IKEA do Waszych domów szybko, profesjonalnie i w niskich cenach, a działamy nie tylko w Olsztynie, ale innych miejscowości województwa warmińsko mazurskiego.

Nowy “polski” katalog IKEA znajdziecie tutaj.