Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Kontakt: 665-396-172 | biuro@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Mamy dobrą wiadomość dla klubowiczów Ikea Family oraz wszystkich klientów Ikea z Olsztyna i innych miast Warmii i Mazur korzystających z usług firmy Quick. Od 21 lutego do 6 marca 2018 r. w sklepach Ikea trwa promocja – 15% na wszystkie kołdry. Kołdra chłodna, ciepła czy bardzo ciepła? Z puchu i pierza czy z materiału syntetycznego? Wybór kołder w sklepach Ikea jest naprawdę duży. Zapoznajcie się z bogatą ofertą kołder Ikea. Czekamy na Wasze zamówienia. Nasze następne wyjazdy do sklepu Ikea realizujemy 28 lutego i 2 marca.

Promocja w sklepach Ikea – 15% na wszystkie kołdry to doskonała okazja na zaopatrzenie się w ten niezbędny w każdym domu produkt w dobrej cenie. W Ikea znajdziemy kołdry o różnym poziomie ciepłoty (kołdry chłodne, ciepłe i bardzo ciepłe) i z różnymi rodzajami wypełnień (puch i pierze, poliester, pianka memory czy nowy materiał – lyocell pochodzący z surowców odnawialnych). Niezależnie od tego jaką wybierzecie, możecie być pewni, że kołdry Ikea zagwarantują Wam spokojny i komfortowy sen.

Jeśli często jest Ci zimno to znak, że potrzebujesz bardzo grubej ciepłej kołdry Ikea z dużą ilością wypełnienia. Polecamy np. kołdrę Rodtoppa ZOBACZ TUTAJ. Jest to łatwa w pielęgnacji kołdra, która zapewni uczucie suchości i wygodę przez całą noc dzięki połączeniu pochłaniającego wilgoć lyocellu i wypełnienia z miękkiego, puszystego poliestru. Ta kołdra to także dobry wybór dla osób z alergią na roztocza, ponieważ można ją prać w pralce w temperaturze 60°C, w której giną roztocza.

Promocja w sklepach Ikea – 15% na wszystkie kołdry to jeden z powodów na zrobienie zakupów w sklepie Ikea za pośrednictwem naszej firmy transportowej Quick. Oferujemy szybki transport z IKEA niemal na całym obszarze Warmii i Mazur, m.in. do takich miast jak Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Olsztynek, Dobre Miasto, Giżycko, Ełk, Olecko i wielu innych w niezwykle konkurencyjnych cenach (już od 20 zł za zamówienia o wartości do 150 zł). Profesjonalny transport Ikea Olsztyn Warmia i Mazury tylko z firmą Quick.

Ikea dostawa Olsztyn

Transport z IKEA do Olsztyna – Quick24.pl