Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Kontakt: 665-396-172 | biuro@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Pod koniec listopada IKEA rozpoczęła na swoim fanpage’u na Facebooku emisję cyklu porad na żywo pt. „Niech żyje dom!” Gospodarzami Bohaterami programu są dekoratorka wnętrz Katarzyna Jaros-Puzio i znany satyryk Szymon Majewski. Kolejny odcinek już w środę 3 stycznia 2018!

Live porady IKEA już na starcie okazały się wielkim sukcesem oraz pokazały, że wśród Polaków jest duże zapotrzebowanie na wiedzę i informacje prezentujące najnowsze trendy w dekoracji i urządzeniu mieszkań. Pierwszy odcinek programu “Niech żyje dom” na żywo oglądało ponad 130 tysięcy internautów.

Można się spodziewać, że następne transmisje będą się cieszyły nie mniejszym zainteresowaniem widzów. W kolejnym odcinku dekoratorka Katarzyna Jaros-Puzio i Szymon Majewski podpowiedzą jak urządzić idealną sypialnię i jak nadać sypialni swojego indywidualnego charakteru. Gospodarze programu podzielą się  także wiedzą dotyczącą tego jakie są rodzaje materacy, z jakich materiałów są one wykonane oraz jak wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie materac. Podobnie jak w pierwszym odcinku “Niech żyje dom!”, także w kolejnej odsłonie programu widzowie w czasie transmisji będą mogli także zadawać pytania ekspertom z IKEA.

Transmisje na żywo przeprowadzane są z warszawskiej Kuchni Spotkań IKEA. Kolejny live stream już 3 stycznia od godz. 19.00 na facebookowym fanpage’u polskiego oddziału IKEA – tutaj.

Zobacz także: Sklepy meblowe Olsztyn

 


Źródło: Biuro prasowe IKEA