Meble IKEA transport Elbląg

Zajmujemy się przyjmowaniem zamówień na artykuły meblowe firmy IKEA dla osób zamieszkałych w mieście Elblągu i okolicach.

Meble przywozimy ze sklepu IKEA w Gdańsku od wtorku do czwartku. Natomiast zamówienia na dany tydzień można składać do poniedziałku do godziny 18.00.

Wszystkich elblążan i mieszkańców regionu zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Koszt transportu rozpoczyna się już od 20 zł przy zamówieniach o wartości nie przekraczających 150 złotych.
Za zamówione u nas meble płacą Państwo zawsze według cenników dostępnych na stronie internetowej IKEI – www.ikea.com/pl.

Jedynym kosztem dodatkowym,  jaki ponoszą Państwo przy zamówieniu mebli w naszej firmie jest koszt  transportu waszego zamówienia z IKEI w Gdańsku pod wskazany w zamówieniu adres.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Elbląga i okolicznych miejscowości do zainteresowania się naszą ofertą i zamówienia mebli znanej firmy IKEA.

W przypadku pytań dotyczące naszych usług oraz złożenia zamówienia – prosimy o kontakt:
Tel. 665-396-172 lub 607-314-175, e-mail: biuro@quick24.pl

Z wyszukiwarki:
meble IKEA, IKEA elblag, meble IKEA elbląg, IKEA w elblągu, sklep meblowy elbląg, sklep meblowy w elblągu, bodzio meble elbląg