Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Znamy już orientacyjny termin otwarcia salonu Leroy Merlin w Olsztynie. Według zapowiedzi firmy, otwarcie salonu Leroy Merlin w Olsztynie nastąpi we wrześniu lub październiku przyszłego roku.

O powstaniu w Olsztynie salonu Leroy Merlin pisaliśmy już niemal półtora roku temu (zobacz tutaj). Teraz znamy już orientacyjną datę otwarcia. Według informacji biura prasowego firmy, otwarcie salonu Leroy Merlin w Olsztynie nastąpić ma na przełomie III i IV kwartału roku 2018, czyli na przełomie września i października przyszłego roku. Sama budowa sklepu, który zlokalizowany będzie naprzeciwko Galerii Warmińskiej, przy skrzyżowaniu ul. Tuwima i al. Sikorskiego, rozpocząć się ma już w przyszłym miesiącu.


Zamów dostawę z IKEA na Warmię i Mazury
TRASA 1: Olsztyn – Elbląg – Ostróda – Olsztynek – Dobre Miasto – Lidzbark Warmiński – Bartoszyce >>> IKEA Olsztyn
TRASA 2 Mazury: Szczytno – Mrągowo – Kętrzyn – Giżycko – Ełk – Olecko – Grajewo – Biskupiec – Węgorzewo >>> IKEA Mazury

 

Salon Leroy Merlin w Olsztynie będzie posiadał powierzchnię 14 000 m2, w sklepie dostępnych będzie około 50 000 produktów. Sklep będzie dysponował także 800 miejscami parkingowymi (w tym 300 pod dachem). W olsztyńskim salonie Leroy Merlin zatrudnienie znajdzie około 160 osób. Salon w Olsztynie będzie pierwszym sklepem tej firmy na terenie województwa warmińsko – mazurskiego.

budowlane

Fotografia jest ilustracją do tekstu, fot. kissu, Pixabay.com

Leroy Merlin jest francuską siecią hipermarketów z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. W Polsce pierwszy sklep  Leroy Merlin otwarty został w latach 90-tych w podwarszawskim Piasecznie. Obecnie firma posiada blisko 60 salonów na terenie Polski.

 

Źródło: BP Leroy Merlin