Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

W ostatnim czasie w IKEA w Gdańsku wprowadzono trzy praktyczne zmiany, które usprawniają przemieszczanie się po sklepie oraz skracają czas potrzebny na zrobienie zakupów.

Na czym polegają wprowadzone ostatnio zmiany w IKEA Gdańsk? Po pierwsze, zaraz przy ruchomych schodach, stworzono specjalne wejście przez które wchodzi się bezpośrednio do działu Gotowanie i nakrycia stołowe, który jest jednocześnie początkiem hali targowej.

Po drugie wprowadzono specjalne, wyraźnie oznaczone przejścia pomiędzy poszczególnymi działami hali targowej, które pozwalają omijać te działy, które nie interesują klientów oraz przechodzić bezpośrednio do tych działów, w których zakupami jesteśmy bezpośrednio zainteresowani. To udogodnienie pozwala więc znacznie skrócić czas zakupów i odległość jaką musimy pokonać robiąc zakupy w Ikei.


Dostawa z IKEA w Gdańsku do Olsztyna i innych miejscowości Warmii i Mazur – sprawdź naszą ofertę
>>> Dostawa z IKEA Olsztyn – Mazury <<<


Po trzecie, wzorem wielu innych sieci handlowych, wprowadzono w IKEA w Gdańsku kasy samoobsługowe. W sklepie znalazło się aż 9 nowych kas samoobsługowych, przeznaczonych dla klientów, którzy kupują nie więcej niż 15 produktów. W kasach samoobsługowych można płacić wyłącznie kartami płatniczymi. Osiem kas samoobsługowych umieszczono w strefie kas, jedna natomiast znajduje się w dziale Gotowanie i nakrycia stołowe.

 


Źródło: Trójmiasto.pl