Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Kontakt: 665-396-172 | biuro@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Szukasz pomysłu na trafiony prezent świąteczny? W IKEA znajdziesz wiele interesujących propozycji prezentów świątecznych w różnych cenach. Zachęcamy wszystkich sympatyków asortymentu IKEA z Olsztyna i innych miast regionu Warmii i Mazur do zakupów świątecznych w IKEA.

święta-karta-upominkowaŚwięta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Czas pomyśleć o prezentach świątecznych dla najbliższych. IKEA proponuje swoim Klientom szeroki wybór prezentów w różnych kategoriach cenowych. Przedstawiamy Wam poniżej niezawodne i sprawdzone pomysły na prezenty świąteczne z IKEA do 25, 50, 100, 200 zł.

1. Prezent IKEA do 25 zł – Pluszak biało-czarny Kramig, wysokość 30 cm – 14,99 zł – nieśmiertelny pomysł na prezent zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci, który sprawi im wiele radości (tutaj)

2. Prezent z IKEA do 50 zł – Patera z pokrywką, szkło bezbarwne – 49,99 zł – absolutnie niezbędne naczynie w każdym domu, doskonałe do eleganckiego serwowania wypieków (tutaj)


Zamów dostawę z IKEA na Warmię i Mazury
TRASA 1: Olsztyn – Elbląg – Ostróda – Olsztynek – Dobre Miasto – Lidzbark Warmiński – Bartoszyce >>> IKEA Olsztyn
TRASA 2 Mazury: Szczytno – Mrągowo – Kętrzyn – Giżycko – Ełk – Olecko – Grajewo – Biskupiec – Węgorzewo >>> IKEA Mazury

3. Prezent z IKEA do 100 zł – Komplet sztućców ze stali nierdzewnej Martorp, 30 sztuk – 99,99 zł – praktyczny prezent, zestaw obejmuje łyżkę, widelec, nóż, łyżeczkę do herbaty, widelec do ciast – po 6 sztuk (tutaj)

4. Prezent z IKEA do 200 zł – Obraz Vilshult złote miasto, wymiary 140*100 cm – 199 zł – prezent, który ożywi każde wnętrze i podkreśli jego charakter, obraz jest gotowy do powieszenia (tutaj)

Zachęcamy do zakupów świątecznych w IKEA naszych Klientów zamieszkujących Olsztyn, Olsztynek, Elbląg, Dobre Miasto, Morąg, Bartoszyce, Ostródę oraz wiele innych okolicznych miejscowości. Gwarantujemy Wam, jak zawsze, szybki i tani transport mebli i innych akcesoriów IKEA do Waszych domów i mieszkań. Czekamy na Wasze świąteczne listy zakupów – Quick Transport IKEA Olsztyn.

 

Źródło: ikea.com.pl