Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Aktualnie w sieci sklepów IKEA w Polsce trwa promocja na zakup foteli i podnóżków – 10% na wszystkie fotele i podnóżki. Wszyscy klienci zainteresowani ofertą i korzystający z realizacji zakupów w sklepie IKEA i usługi transportowej produktów IKEA za pośrednictwem firmy Quick mogą skorzystać z ww. promocji. Zachęcamy do składnia zamówień na fotele i podnóżki w promocyjnych cenach!

Promocja IKEA – 10 % na wszystkie fotele i podnóżki trwa w terminie od 31 stycznia do 27 lutego 2018 roku lub do wyczerpania zapasów i dotyczy Klubowiczów IKEA Family. W bogatej ofercie tradycyjnych i nowoczesnych foteli i podnóżków IKEA każdy z Was na pewno znajdzie coś interesującego dla siebie.

Fotel to jeden z najważniejszych mebli pokoju dziennego, miejsce relaksu i odprężenia po ciężkim dniu pracy. A zatem jego najważniejszą cechą powinna być wygoda. Wybierając fotele IKEA, wybieracie wygodne meble do odpoczynku. Wymagającym klientom polecamy fotel IKEA Strandmon z wysokim oparciem, w kilku wersjach kolorystycznych. Cena regularna fotela to 799 zł. Korzystając z aktualnie obowiązującej oferty promocyjnej, można go kupić za 719,10 zł. Dla większej wygody warto zamówić do fotela także podnóżek Strandmon, który dobrze sprawdzi się również jako dodatkowe siedzenie. Promocyjna cena podnóżka to 180 zł.

Zachęcamy do zamawiania foteli i podnóżków w promocyjnych cenach oraz innych mebli i produktów IKEA za pośrednictwem naszej firmy transportowej Quick. Dokonujemy zakupów w Państwa imieniu w sklepie IKEA Gdańsk i realizujemy dostawę produktów IKEA na terenie województwa warmińsko – mazurskiego, między innymi do takich miejscowości jak Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Bartoszyce, Dobre Miasto.