Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Zachęcamy do skorzystania z jesiennej promocji w IKEA – przy zakupie szaf PAX za każde wydane 500 zł otrzymasz zwrot 50 zł na kartę rabatową IKEA Family. Jesienna promocja w IKEA będzie trwać do wtorku 7 listopada 2017.

Wróciła, oczekiwana przez wielu, promocja na system szaf PAX. W ramach obecnej oferty promocyjnej “Przygotuj swój dom na czas zimowy” przy zakupie szaf z serii IKEA PAX (a takze wyposażenia szaf z serii Komplement oraz elementów oświetlenia szaf) za każde wydane 500 zł klienci otrzymają zwrot 50 zł na kartę rabatową IKEA Family. Promocja będzie trwała jeszcze ponad tydzień, do wtorku 7 listopada 2017 r. Na liście produktów, których zakup upoważnia do wzięcia udziału w promocji znajdują się:

  • obudowy szafy PAX
  • drzwi i panele do szafy
  • wyposażenie KOMPLEMENT (szuflady, półki kosze, drążki, inne)
  • oświetlenie do szaf
  • uchwyty do szaf
  • elementy serii EKET
  • elementy serii ALGOT.

Lista produktów promocyjnych znajduje się tutaj. Natomiast karty rabatowe można zrealizować podczas kolejnych zakupów we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski najpóźniej do dnia 4 lutego 2018. Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj.

System IKEA PAX

PAX to modułowy system szaf umożliwiający stworzenie własnej, dopasowanej do własnych preferencji szafy. Dzięki dostępności wielu pasujących do siebie elementów możliwe jest bardzo elastyczne dopasowywanie poszczególnych części w celu stworzenia idealnej dla siebie szafy. W szafach modułowych PAX możemy dobierać wielkość, rodzaj frontów, układ i wygląd wnętrza szaf oraz oczywiście kolor. Dzięki bardzo szerokiemu asortymentowi możliwe jest dopasowanie szafy nawet do bardzo specyficznych oczekiwań. Warto też dodać, że PAX nie tylko umożliwia stworzenie własnej unikalnej kombinacji, ale także stwarza możliwość wykorzystania jednej z wielu kombinacji szaf i ich wyposażenia przygotowanych już wcześniej przez IKEA.

Dostawa z IKEA Olsztyn – Mazury

Serdecznie zachęcamy do zamawiania szaf PAX a także wszelkich innych produktów z IKEA za pośrednictwem naszej firmy transportowej QUICK. Oferujemy szybką i profesjonalną dostawę z IKEA niemal na całym obszarze Warmii i Mazur w niezwykle konkurencyjnych cenach (już od 20 zł za zamówienia o wartości do 150 zł). Ofertę dostawy produktów z IKEA do Olsztyna i wielu innych miejscowości Warmii i Mazur znajdziesz tutaj: Dostawa IKEA Olsztyn – Mazury.