Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Wiosenne porządki czas zacząć. Wprawdzie wiosny jeszcze nie widać, ale już teraz warto pomyśleć o odświeżeniu swoich domów na jej nadejście. Jeśli Wasze szafy i szuflady potrzebują uporządkowania, to właśnie nadarza się ku temu świetna okazja. Od 28 lutego do 13 marca 2018 r. w sklepach Ikea trwa promocja -15% na wszystkie wieszaki i organizery do szafy. W tym czasie kupicie w obniżonych cenach różnego rodzaju pojemniki i pudełka z pokrywkami Ikea na ubrania i pościel, organizery do szuflad, wieszaki i pokrowce na ubrania.

Promocja Ikea -15% na wszystkie wieszaki i organizery do szafy to oferta skierowana do klubowiczów Ikea Family. Oferta ta jest ważna w dniach 28 luty – 13 marzec 2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Wszyscy klienci korzystający z usługi zrobienia zakupów w sklepie Ikea Gdańsk i transportu wybranych produktów na terenie Warmii i Mazur za pośrednictwem firmy Quick, mają możliwość skorzystania z tej promocji.

Pojemniki z pokrywkami Ikea z pewnością zadowolą każdą potrzebę i gust, tym bardziej, że w ofercie pojawiło się kilka nowości. Dzięki odpowiedniej organizacji ubrań, w Waszych szafach i szufladach zapanuje porządek i nawet najmniejsze drobiazgi znajdą swoje stałe miejsce. Pomogą w tym wieszaki i pokrowce na ubrania Ikea, a także organizery do szafy i przegrody do szuflad. Dbając o porządek w garderobie, warto także zaopatrzyć się w wiszące półki i regały Ikea, pojemniki na pościel, czy pudełka na buty.

Zachęcamy do skorzystania z aktualnej promocji -15% na wszystkie wieszaki i organizery do szafy Ikea. Gwarantujemy szybki i profesjonalny transport wybranych produktów Ikea do wielu miast i miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego (m.in. Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Olsztynek, Dobre Miasto, Bartoszyce i inne). Koszt dostawy zaczyna się już od 20 zł za zamówienia o wartości do 150 zł.

Ikea dostawa do Olsztyna

Quick24.pl – Transport z IKEA do Olsztyna i innych miejscowości Warmii i Mazur