Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

IKEA otwiera nowy punkt odbioru zamówień. Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Kaliszu, który zostanie otwarty w dniu 14 września 2017 będzie drugim tego typu obiektem w Polsce.

Dokładnie 14 września w Kaliszu (województwo Wielkopolskie) zacznie działać Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Kaliszu będzie drugą w Polsce tego typu placówką, w której klienci będą mogli odebrać zamówione przez internet lub w sklepie IKEA meble. Kaliski punkt będzie obsługiwany przez salon IKEA w Łodzi. Dostawy będą realizowane codziennie. Punkt w Kaliszu będzie czynny w godz. 9.00-21.00 (od poniedziałku do soboty) oraz w godz. 10.00-20.00 (w niedzielę).

Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Kaliszu będzie już drugim takim miejscem w Polsce. Pierwszy tego typu punkt w Polsce otwarto pod koniec zeszłego roku Centrum Handlowym Turawa Park w Opolu, natomiast pierwszy na świecie został otwarty w Wielkiej Brytanii w roku 2015. Już w zeszłym roku zapowiadaliśmy, że spodziewać się możemy w najbliższych latach powstawania na mapie Polski kolejnych takich punktów i zdanie to podtrzymujemy. Czy więc możemy się spodziewać powstania w najbliższym czasie punktu odbioru zamówień także na Warmii i Mazurach?

Sklep IKEA w Gdańsku

Sklep IKEA w Gdańsku, Fot. Quick – IKEA transport Olsztyn

Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Olsztynie z pewnością byłby dobrze przyjęty przez sympatyków IKEA, których – jak wiemy – na Warmii i Mazurach jak i w samym Olsztynie nie brakuje. Jakie są szanse na powstanie takiego punktu w najbliższym czasie trudno jednak powiedzieć. Jeśli IKEA miałaby otwierać kolejne Punkty Odbioru Zamówień IKEA według takiego samego klucza jak w Kaliszu i Opolu, to szanse na powstanie takiego punktu w Olsztynie – choć nie największe – to jednak są . Punkty w Kaliszu i Opolu łączą dwie wspólne rzeczy. Po pierwsze oba miasta mają ponad 100 tysięcy mieszkańców, po drugie w obu przypadkach odległość pomiędzy punktem odbioru zamówień a sklepem realizującym zamówienia wynosi około 100 km. Olsztyn wpisuje się idealnie w pierwszy z tych warunków, w drugi trochę gorzej, bo odległość od Olsztyna do najbliższego sklepu IKEA w Gdańsku wynosi niemal 200 km. Czy odległość od Olsztyna do najbliższego salonu IKEA może być powodem do rezygnacji z otwarcia punktu odbioru zamówień w Olsztynie? Wydaje się, że nie koniecznie, więc z tym większym zaciekawieniem będziemy czekać na informacje o kolejnych POO w Polsce.

Zobacz także inne wpisy na temat “Sklepy meblowe Olsztyn” – tutaj

 

IKEA Olsztyn – Mazury


Źródło: naszemiasto.pl