Regulamin

Strona internetowa www.quick24.pl jest własnością F.T.U.Quick , z siedzibą ul. Krasickiego 4 11-040 Dobre Miasto, NIP 739-243-24-29, REGON 280512852  i w żaden sposób nie jest gospodarczo powiązana z siecią sklepów IKEA.

§ 1.  POSTANOWIENIA GÓLNE 
1.W celu zrealizowania zamówienia należy na stronie internetowej www.ikea.pl stworzyć listę zakupów, a następnie wysłać ją na nasz adres email biuro@quick24.pl ,lub poprzez formularz zamówienia zamieszczony na stronie www.quick24.pl
2. Firma wykonuje usługę wykonania zakupów w imieniu klienta w sklepie IKEA Gdańsk wraz z usługą transportową do miejsca wskazanego w zamówieniu.
3.Wszelkich zmian w zamówieniu można dokonywać najpóźniej na jeden dzień przed planowaną dostawą.
4. F.T.U.Quick nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe oraz inne okoliczności, które uniemożliwiłyby realizację zlecenia.
5. Wraz z dostarczonym towarem klient otrzymuje paragon lub fakturę VAT. W celu otrzymania faktury VAT, klient jest zobowiązany dostarczyć wraz z zamówieniem, dane niezbędne do jej wystawienia.

§ 2.WARUNKI DOSTAWY I SPOSÓB PŁATNOŚCI
1. F.T.U.Quick dołoży wszelkich starań aby zamówiony towar dotarł na czas pod wskazany adres w miejscach dostępnych dla samochodu dostawczego. W przypadku braku dojazdu klient zobowiązany jest odebrać zamówiony towar z samochodu.

2.Cena usługi jest ustalana indywidualnie i zależy od : wartości zamówienia, miejsca dostawy, gabarytów towarów.

3.F.T.U.Quick zamówiony towar do 20kg wnosi bez dodatkowej opłaty, lecz powyżej 20kg usługa wnoszenia towaru jest dodatkowo płatna.

4. Posiadamy dwie formy płatności za zamówiony towar:
– płatność przy odbiorze u kierowcy
– przedpłata na podany rachunek bankowy

5.F.T.U.Quick nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez klienta w złożonym zamówieniu, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru zamówionego towaru. Koszty związane z dokonanym transportem ponosi klient.
6.W przypadku zamówień powyżej 3000 zł, F.T.U.Quick zastrzega sobie prawo do pobrania zaliczki w wysokości 50% wycenionej usługi na konto bankowe firmy podane w cenniku
7. Klient z w obecności kierowcy zobowiązany jest sprawdzić zamówiony towar , czy nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu . W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru w transporcie, firma zobowiązuje się dostarczyć pełnowartościowy towar w możliwie najbliższym terminie.
8. Klient zobowiązuje się być dostępny pod podanym w zamówieniu adresem, oraz numerem telefonu  we wcześniej ustalonym terminie dostawy.
9. W razie wszelkich wątpliwości dotyczących oferty prezentowanej na stronie www.quick24.pl należy kontaktować się z F.T.U.Quick. Wszelkie niezbędne dane kontaktowe zawarte są na stronie www.quick24.pl w zakładce kontakt.

§3. GWARANCJA I ZWROTY 
1. Wszystkie artykuły dostarczane przez F.T.U.Quick posiadają gwarancję producenta. Podstawą reklamacji jest oryginalny paragon lub faktura VAT dostarczana wraz z towarem.
2. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone na stronie internetowej www.ikea.pl

3.F.T.U Quick nie jest sprzedawcą towaru a jedynie zajmuje się realizacją zakupów w imieniu Klienta

§ 4. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 
1. Podanie danych osobowych w zamówieniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie ich przez F.T.U.Quick (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.) .

2. Dane osobowe klienta będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury VAT. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.
3. Dane osobowe klienta chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych nie będą przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom.
4. Klient ma dostęp do swoich danych osobowych, które może zmieniać lub całkowicie usunąć.

§ 5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE 
1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.