Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Rozpoczęła się budowa Leroy Merlin Olsztyn. Sklep powstanie naprzeciwko Galerii Warmińskiej w Olsztynie, u zbiegu ulic Tuwima i al. Sikorskiego. Otwarcie olsztyńskiego Leroy Merlin planowane jest już jesienią przyszłego roku.

Rozpoczęta właśnie budowa Leroy Merlin Olsztyn zakończy się już w przyszłym roku. Prace budowlane wykonywać będzie firma Skanska. W sklepie zatrudnienie znajdzie 160 osób, a pierwszych klientów olsztyński Leroy Merlin obsłużyć ma już za niespełna rok. Olsztyński Leroy Merlin będzie posiadał powierzchnię 14 000 m2, w sklepie dostępnych będzie około 50 000 produktów. Zmotoryzowani nie będą musieli się martwić o miejsca parkingowe, bowiem sklep będzie posiadał parking na 800 samochodów, w tym 300 miejsc zadaszonych.

Leroy Merlin Olsztyn – wiemy gdzie w Olsztynie powstanie salon

Leroy Merlin to sieć marketów budowlano – dekoracyjnych. W ofercie Leroy Merlin znajdują się, między innymi, materiały budowlane, narzędzia, meble (m.in. łazienkowe i kuchenne), produkty dekoracyjne i wyposażenia wnętrz (m.in. dywany, lustra, obrazy, oświetlenie, artykuły dekoracyjne) oraz artykuły ogrodowe (takie jak oświetlenie, altany, płoty, pergole, donice, grille, huśtawki, meble ogrodowe czy narzędzia do pracy w ogrodzie). Olsztyński Leroy Merlin będzie pierwszym sklepem marki w województwie warmińsko – mazurskim.

Zanim jednak ruszymy na zakupy do Leroy Merlin zachęcamy do robienia za naszym pośrednictwem zakupów w IKEA. Niezmiennie – gwarantujemy szybką i profesjonalną dostawę wszelkich produktów z IKEA w niezmiennie niskich cenach (już od 20 zł za dostawę artykułów o wartości do 150 zł).

Zobacz także: Sklepy meblowe Olsztyn