Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Kontakt: 665-396-172 | biuro@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Każda duża marka ma w swojej ofercie produkty, które zawsze są modne i nigdy nie tracą popularności. Zobacz listę evergreenów, czyli produktów, które nigdy nie tracą swojej popularności i otwierają listę najczęściej sprzedawanych produktów Ikei.

 


Zamów dostawę z IKEA do Olsztyna i na Mazury

Dostawa już od 20 zł!


Co się najlepiej sprzedaje w IKEA? Zobacz listę produktów, które cieszą się największą popularnością wśród klientów Ikei.

Regał BILLY

Regały z serii Billy dostępne są w różnych rozmiarach, fasonach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je idealnie dopasować niemal do każdego wnętrza.

Zobacz więcej: tutaj

Fotel POANG

Fotele POANG sprzedają się w IKEA od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jednak mimo tego, że przekroczyły już “czterdziestkę” wciąż sprzedają się w bardzo dobrze. Ten klasyczny fotel fiński dostępny jest w kilku wersjach różniących się od siebie zarówno kształtem jak i rodzajem obicia, dostępny jest w swej najtańszej wersji w cenie 259 zł.

Zobacz więcej: tutaj

Łóżko MALM z pojemnikiem

Prosta, uniwersalna konstrukcja oraz niezwykle praktyczny, duży pojemnik na pościel, a także niezbyt wygórowana cena gwarantują łóżku MALM nieśmiertelność. W rozmiarze 140×200 cm łóżko kosztuje 999 zł, rozmiary 160×200 cm i 180×200 cm są droższe – odpowiednio – o 100 i 200 zł.

Zobacz więcej: tutaj

Regał KALLAX

O ile regał Billy jest regałem uniwersalnym, który można dopasować do każdego wnętrza, to KALLAX bije w tej konkurencji swojego brata na głowę. Regał KALLAX możemy niezwykle swobodnie dopasowywać do swoich wyobrażeń. Wielość elementów, a także klasyczny skandynawski styl sprawiają, że można być pewnym tego, iż KALLAX jeszcze przez lata będzie na czele listy najlepiej sprzedających się produktów w IKEA.

Zobacz więcej: tutaj

LUDDE – skóra owcza

Biała skóra owcza LUDDE o wymiarach 80×45 cm to jeden z najchętniej sprzedawanych produktów Ikei w USA, ale w europejskich domach też jest często spotykana. Cena regularna produktu to 159 zł.

Zobacz więcej: tutaj

Dywan STOCKHOLM

Dywan Stockholm – klasyczny, czarno – biały dywan ręcznie tkany w Indiach. W rozmiarze 170×240 cm kosztuje 699 zł, natomiast w rozmiarze 250×350 cm 1299 zł.

Zobacz więcej: tutaj

Stolik LACK

Prosty, tani, klasyczny skandynawski stolik z IKEA. Stolik LACK to jeden z najlepiej rozpoznawalnych produktów Ikei na świecie. Dostępny w kolorach: czarnym, czarnobrązowym, białym, żółtym i imitacji brzozy. Rozmiar 55×55 cm, cena 39.99 zł.

Zobacz więcej: tutaj

Sofa EKTORP

Sofa EKTORP dostępna jest w trzech wariantach: sofy dwuosobowej, trzyosobowej oraz czteroosobowej sofy narożnej. Ceny zależą od modelu oraz rodzaju poszycia. W najtańszej wersji sofa EKTORP kosztuje 799 zł.

Zobacz więcej: tutaj

Stół DOCKSTA

Okrągły, biały, designerski stół o średnicy 105 cm to jedna z wizytówek IKEA. Dostępny w każdym salonie IKEA na świecie, w Polsce w cenie regularnej za 799 zł.

Zobacz więcej: tutaj

Ramki RIBBA

Ramki na jedno, trzy lub nawet piętnaście zdjęć. Dostępne są różne wielkości i modele. Przystępna cena – już od 9.99 zł za ramki o wymiarach  10×15 cm – sprawia, że ramki RIBBA są jednym z najczęściej kupowanych artykułów w IKEA.

Zobacz więcej: tutaj

 


Zobacz również:
Co nowego w sklepach meblowych w Olsztynie >>> SKLEPY MEBLOWE OLSZTYN

 

 

Źródło: Glamour