Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Początek roku to niemal na całym świecie czas promocji. Zobacz jakie promocje w styczniu 2018 znajdziemy w sklepach meblowych w Olsztynie!

Początek roku w branży meblowej to zawsze czas atrakcyjnych wyprzedaży i promocji. Nie inaczej jest teraz. Początek roku 2018 obfituje w promocje i wyjątkowe okazje w salonach meblowych. Zobacz co na początku roku można kupić w okazyjnych cenach w sklepach meblowych w Olsztynie, a konkretnie jakie promocje przygotował JYSK, Black Red White i Abra Meble. Zobacz także, jakie promocje w styczniu 2018 roku przygotowała dla swoich klientów IKEA.

Sklepy meblowe Olsztyn promocje!

Zobacz co, między innymi, można znaleźć teraz w promocyjnych cenach w sklepach meblowych w Olsztynie.

JYSK Olsztyn promocje

JYSK na początku roku przygotował całą serię atrakcyjnych ofert. Obecnie w JYSK możemy kupić, między innymi, kanapy w cenie obniżonej nawet o 25%, stoły i krzesła do jadalni z rabatem do 50% oraz łóżka i stoliki nocne nawet 40% taniej. Powyższe promocje będą aktywne do 24 stycznia 2018 r. Przypominamy, że sklep JYSK w Olsztynie mieści się w centrum Olsztyna przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 46. Więcej informacji w gazetce promocyjnej tutaj lub na stronie www.jysk.pl

Meble

Fotografia jest ilustracją do tekstu; fot. Pexels, Pixabay.com, Public Domain.

Black Red White – promocje w BRW

Na początku roku 2018 Black Red White zaproponował swoim klientom bardzo ciekawą promocję na komody, szafy i szafki RTV. Do 24 stycznia 2018  komody, szafy i szafki rtv kupujemy w BRW 25% taniej oraz w 20 ratach 0%. W promocji mamy do wyboru kilkaset produktów, miedzy innymi

  • szafkę rtv Azteca w cenie 449 zł (zamiast 599 zł)
  • komodę Bergen za 599 zł (zamiast 799 zł)
  • czy komodę Anticca za 674 zł (zamiast 899 zł).

Wszystkie produkty w promocji można znaleźć tutaj. Więcej informacji na stronie internetowej sklepu: www.brw.com.pl. Salon BRW (Black Red White) w Olsztynie mieści się przy ul. Sikorskiego 2B.

Abra Meble Olsztyn – promocje

W Abra Meble trwa noworoczna promocja. Do 22 stycznia 2018 r. włącznie w Abra Meble kupujemy z rabatem do 30%. W ramach oferty dostępnych jest blisko 300 produktów. Do bestsellerów należą:

  • krzesło Noa za 111 zł (zamiast 169.99 zł)
  • szafa Winner w cenie 799.99 zł (zamiast 999.99 zł)
  • ścianka Plus w cenie 399 zł (zamiast 499 zł)
  • komoda ICE IC-07 w cenie 239.99 (zamiast 299.99 zł).

Wszystkie promocyjne produkty z Abra Meble  znajdziecie tutaj. Salon meblowy Abra Meble w Olsztynie mieści się przy ul. Wyszyńskiego 15.

IKEA promocje

IKEA nie ma co prawda swojego sklepu w Olsztynie, ale za pośrednictwem naszej firmy możecie zamawiać wszelkie artykuły z IKEA do swoich domów w Olsztynie i niemal na całym obszarze województwa warmińsko – mazurskiego. Stąd też obecność Ikei w naszym zestawieniu. Na tę chwilę IKEA zachęca do zakupu materacy z rabatem 10-procentowym (kwota zwracana jest na kartę lojalnościową IKEA Family) oraz kusi 15-procentowym rabatem na komplety pościeli. Obie promocje aktywne są do 30 stycznia 2018 r. Zachęcamy do zamawiania dostawy wszelkich produktów z IKEA z dostawą do domu za pośrednictwem naszej firmy.

Zobacz też inne wpisy na temat – Sklepy meblowe w Olsztynie

Oferty pobrane ze stron internetowych sklepów dnia 20-01-2018.