Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Właśnie rozpoczął się sezon na wiosenne promocje w sklepach meblowych w Olsztynie i w całej Polsce. W związku z tym postanowiliśmy przygotować dla Was zestawienie najciekawszych ofert promocyjnych proponowanych przez sklepy meblowe w Olsztynie w marcu i kwietniu 2018.

Sklepy meblowe Olsztyn promocje!

Nadchodząca wiosna i zbliżające się Święta to doskonała okazja na odświeżenie naszych domów i mieszkań. W marcu i kwietniu 2018 skorzystamy z wyjątkowych promocji i wyprzedaży w salonach meblowych. Postanowiliśmy sprawdzić, co w najbliższym czasie można kupić w okazyjnych cenach w sklepach meblowych w Olsztynie i wiemy już jakie promocje dla swoich klientów przygotował JYSK, Black Red White, Abra Meble oraz IKEA.

JYSK Olsztyn promocje

JYSK przygotował w marcu promocję pod nazwą “Dni Mebli”. Dzięki tej ofercie skorzystamy z rabatu od 20 do 60% na wszystkie meble JYSK, z wyjątkiem artykułów oznaczonych logo Niska Cena. Promocja na meble w sklepach JYSK trwa w dniach 15 – 19 marca 2018 r. Przypominamy, że sklep JYSK w Olsztynie mieści się w centrum Olsztyna przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 46. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.jysk.pl

Black Red White Olsztyn promocje

W salonach Black Red White jak zawsze czeka na nas kilka ciekawych ofert promocyjnych:

  • Od 1 do 31 marca 2018 r. można skorzystać z promocji “Smakuj każdy dzień – akcesoria i dodatki dla domu do 50% taniej”. Wśród produktów w obniżonych cenach do wyboru m.in. garnki, komplety obiadowe, sztućce, kieliszki i wiele innych. Szczegóły promocji sprawdzicie tutaj.
  • Od 15 marca do 4 kwietnia 2018 r. obowiązuje oferta promocyjna “Wiosna 2018”, w ramach której skorzystamy z 50 rat 0% i rabatów do 20 % na wybrany asortyment. Szczegóły oferty w gazetce promocyjnej tutaj.
  • Promocja “Lampy pełne blasku. Kryształy do 40% taniej” trwa od 1 do 31 marca 2018 r. Dzięki tej ofercie zakupić można wybrane kryształowe żyrandole, lampy, kinkiety czy plafony w niższych cenach.

Więcej informacji o promocjach w salonach meblowych Black Red White znaleźć można na stronie internetowej sklepu: www.brw.com.pl. Salon BRW (Black Red White) w Olsztynie zlokalizowany jest przy ul. Sikorskiego 2B.

Abra Meble Olsztyn promocje

W sklepach Abra Meble trwa Festiwal cen, w ramach którego znajdziemy duży wybór produktów w obniżonych cenach, a wśród nich:

  • narożnik Roma za 888 zł (zamiast 999.99 zł)
  • krzesło Lilly w cenie 79.99 zł (zamiast 109.99 zł)
  • duża szafa Nela w cenie 1249.99 zł (zamiast 1349.99 zł)
  • komoda Next w cenie 259.99 (zamiast 329.99 zł).

Wszystkie promocyjne produkty z Abra Meble znajdziecie w gazetce promocyjnej tutaj. Oferta promocyjna jest ważna od 9 do 22 marca 2018 r. Salon meblowy Abra Meble w Olsztynie mieści się przy ul. Wyszyńskiego 15.

IKEA promocje

Choć IKEA nie ma swojego sklepu w Olsztynie, to dzięki naszej firmie możecie zamawiać meble i inne artykuły ze sklepu IKEA w Gdańsku do swoich domów w Olsztynie i innych miast województwa warmińsko – mazurskiego. Od 7 do 20 marca 2018 r. w IKEA obowiązuje promocja -15% na wszystkie firanki, zasłony i rolety. Z kolei od 14 do 31 marca 2018 r. można także skorzystać z promocji -15% na cały na cały asortyment nakryć stołowych. Zachęcamy do składania zmówień na produkty IKEA za pośrednictwem naszej firmy. Gwarantujemy szybki transport mebli i produktów IKEA na terenie Warmii i Mazur.

IKEA – ekspozycja w sklepie w Gdańsku

 

Oferty pobrane ze stron internetowych sklepów dnia 15-03-2018.