Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Zakończyliśmy naszą sondę internetową, w której wybieraliśmy ulubione sklepy meblowe w Olsztynie. Sklepem meblowym, który zdobył największą liczbę głosów został olsztyński salon meblowy Meblolux!

Sonda – ulubiony sklep meblowy w Olsztynie

W naszej sondzie na ulubiony sklep meblowy w Olsztynie można było głosować na jeden z 10 sklepów znajdujących się na pierwszych 10 miejscach w serwisie Google Miejsca na frazę wyszukiwania “sklepy meblowe Olsztyn” oraz wybraną lokalizację na terenie Olsztyna.

W naszym plebiscycie najwięcej głosów zebrał salon meblowy Meblolux w Olsztynie (25% głosów), który wyprzedził olsztyński salon Black Red White (22%), salon meblowy Kler (11%), salon meblowy Elżbieta i Abra Meble (po 6%), salon Meblostacja, salon meblowy Lidia, meble kuchenne Atom (po 3% głosów) oraz Spazio Bello i Meble Borkowski (po 1% głosów). 15% głosujących wybrało odpowiedź “jakiś inny salon meblowy w Olsztynie”. Nasza sonda została przeprowadzona na platformie sondy24.pl.

Sklepy meblowe Olsztyn - wyniki sondy

Sklepy meblowe Olsztyn – wyniki sondy internetowej na ulubiony sklep

Ulubione sklepy meblowe Olsztyn – zwycięzcy

  • Salon meblowy Meblolux Olsztyn – znajduje się w Olsztynie przy ul. Wincentego Pstrowskiego 26. Olsztyński salon Meblolux zajmuje powierzchnię 16.000 m kw. Firma posiada również sklepy meblowe w Mławie, Działdowie, Nidzicy oraz Grudziądzu;
  • Salon meblowy Black Red White Olsztyn – mieści się w Olsztynie przy ul. Sikorskiego 2b (obok hipermarketu Auchan, wcześniej Real). Sieć salonów Black Red White posiada w Polsce w sumie blisko 1000 punktów handlowych lub sklepów partnerskich;
  • Salon meblowy Kler Olsztyn – zlokalizowany jest w Olsztynie przy ul. Dworcowej 3 (róg ul. Dworcowej i Towarowej). Meble Kler mają obecnie w Polsce w sumie 30 swoich salonów meblowych.

Plebiscyt na najlepszy sklep meblowy w Olsztynie – podsumowanie

W naszej sondzie – mimo wielokrotnego zachęcania naszych czytelników do aktywności – niestety oddano niewiele głosów. Stąd wyniki sondy nie muszą być reprezentatywne, nie koniecznie reprezentują poglądy ogółu mieszkańców Olsztyna. Z uwagi na to, na wyniki naszego plebiscytu na ulubiony sklep meblowy w Olsztynie należy z pewnością patrzeć z pewnej perspektywy. Być może w przyszłości zdecydujemy się na ponowne przeprowadzenie podobnej sondy, być może – bazując na obecnym doświadczeniu – aby zachęcić olsztyniaków do głosowania pomyślimy o jakiejś materialnej zachęcie. Jeśli tak się stanie z pewnością powiadomimy o tym na naszym blogu.