Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Obrazy IKEA MYRARP świetnie prezentują się w niemal każdym wnętrzu. MYRARP to również doskonały pomysł na prezent niemal dla każdego. Obrazy z IKEA możesz zamówić tylko za naszym pośrednictwem!

Obrazy IKEA MYRARP dostępne są obecnie w IKEA w wyjątkowo niskiej, wyprzedażowej cenie 79.99 zł. Dostępnych jest obecnie 5 wzorów obrazów, przedstawiających tramwaj w Lizbonie, panoramę Kuala Lumpur, uliczkę we włoskim Burano, widok na Tatry oraz Ziemię widzianą z Księżyca. Obrazy IKEA MYRARP posiadają wymiary 140×100 cm i doskonale prezentują się w niemal każdym wnętrzu, są też świetnym pomysłem na prezent. Informujemy, że obrazy nie są dostępne w sklepie internetowym IKEA, zamawiać je można natomiast do Olsztyna i innych miejscowości Warmii i Mazur za pośrednictwem naszej firmy transportowej Quick.

Fotografia jest ilustracją do tekstu; fot. Pixabay.com, Public Domain.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tą ofertą oraz do zamawiania obrazów za pośrednictwem naszej firmy transportowej. Koszt dostawy 1-2 obrazów do Olsztyna i wielu innych miejscowości w województwie warmińsko – mazurskim wynosi zaledwie około 20 zł. Przypominamy, że nasza firma Quick oferuje szybką, profesjonalną i tanią dostawę wszelkich artykułów z IKEA na Warmię i Mazury (zobacz opinie o naszej firmie).

Obrazy IKEA MYRARP
Wymiary: 140×100 cm
Waga: 6,3 kg
Rama: Płyta pilśniowa, folia, Farba akrylowa
Plakat: papier

Obrazy IKEA MYRARP dostępne w wyprzedaży w cenie 79,99 znajdziesz tutaj