Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Od kilku dni w Warszawie funkcjonuje Centrum IKEA dla Firm. Ten innowacyjny w skali światowej projekt grupy IKEA skierowany jest głównie do małego biznesu. Centrum IKEA dla Firm to miejsce, w którym przedsiębiorcy mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy w zakresie aranżacji funkcjonalnych przestrzeni do pracy.

ikea dostawa olsztynDo tej pory w Warszawie działały dwa sklepy IKEA, w Jankach i Targówku. 29 sierpnia 2017 r. grupa IKEA otworzyła w Warszawie kolejny punkt, zlokalizowany przy ul. Marszałkowskiej 89. Centrum IKEA dla Firm to specjalny punkt adresowany dla biznesu, głównie dla mikro i małych firm.

Centrum IKEA dla Firm ma inspirować przedsiębiorców do zaprojektowania funkcjonalnej i nowoczesnej przestrzeni dla swoich firm. W Centrum stworzono sześć przykładowych punktów usługowych, m.in. concept store, warsztat naprawy motorów, warzywniak. Ekspozycje mają być regularnie odświeżane, tak aby prezentować inne przykłady aranżacji przestrzeni dla małego biznesu.

Przedsiębiorca, który skieruje swoje kroki do Centrum IKEA dla Firm, już podczas pierwszej wizyty, może liczyć na fachową opiekę indywidualnego konsultanta, którego zadaniem będzie rozpoznanie jego potrzeb i zaoferowanie mu funkcjonalnych rozwiązań w oparciu o blisko 10 tysięcy artykułów pochodzących z asortymentu IKEA. Dzięki szerokiej gamie produktów IKEA, pracownik Centrum będzie mógł zaproponować klientowi unikalną aranżację firmowej przestrzeni na każdą kieszeń. Pracownik Centrum IKEA dla Firm pomoże w skompletowaniu wybranych produktów i ich zamówieniu, a także w organizacji transportu pod wskazany adres i montażu mebli. Klienci mogą umówić się na spotkanie z konsultantem w Centrum lub innym dogodnym dla nich miejscu. Spotkania z konsultantem lub projektantem można umówić online klikając TUTAJ.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych projektem IKEA dla biznesu, informujemy, że Centrum IKEA dla Firm mieści się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 89 i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00. Zachęcamy do odwiedzania nowego punktu IKEA w Warszawie!

 

Źródło: ikea.com