Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Zbliżają się Walentynki, czyli coroczne Święto Zakochanych. Jaki prezent kupić ukochanej osobie na Walentynki? W bogatej ofercie produktów IKEA każdy z Was z pewnością znajdzie coś wyjątkowego dla swojej drugiej połówki. Dla niezdecydowanych mamy kilka ciekawych propozycji prezentów walentynkowych. Przedstawiamy Wam listę Top 5 pomysłów na prezent na Walentynki z IKEA.

Walentynki z IKEA to gwarancja sukcesu. Walentynki to doskonały czas aby wyznać miłość lub podkreślić swoje uczucia wyjątkowym prezentem. Dobrym pomysłem na prezent walentynkowy jest zawsze romantyczna kolacja czy wspólne wyjście do kina lub teatru. Warto jednak zawsze postarać się o drobiazg dla ukochanej osoby, który podkreśli siłę naszego uczucia. Jaki prezent wybrać aby sprawić radość bliskiej osobie?

Fot. Bru-nO, Pixabay.com, CC0

Dom Pełen Miłości to hasło, pod którym IKEA zachęca na swojej stronie internetowej do wyboru produktów idealnych na prezent walentynkowy. Przeglądając ofertę IKEA stworzyliśmy dla Was listę TOP 5 pomysłów na prezent na Walentynki. Mieszkańców Warmii i Mazur zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji i zamawiania prezentów za pośrednictwem naszej firmy transportowej Quick. Koszt dostawy produktów z IKEA zaczyna się już od 20 zł.

1. Lampa ścienna w kształcie serca Smila Hjarta – cena 19,99 zł. Piękna czerwona lampa serce, która daje miękkie rozproszone światło. Lampa ma szerokość 29 cm, głębokość 7 cm i wysokość 30 cm. Mając taką lampę w pokoju nie musicie martwić się o klimat w walentynkowy wieczór.

Link do produktu: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20199311/

2. Obraz szminka – cena 59,99 zł. Doskonałym dodatkiem do kobiecego pokoju będzie obraz przedstawiający krwistoczerwone usta malowane szminką. Obraz ma rozmiary 50 x 40 cm i jest wykonany z plastiku polistyrenowego.

Link do produktu : http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60319156/

3. Rama na 8 zdjęć – cena 29,99 zł. Rama na 8 zdjęć o rozmiarach 13 x 18 cm. Rama na zdjęcia IKEA jest wykonana z plastiku co sprawia, że jest mocna i lekka. Szerokość ramy to 55 cm, a wysokość 58 cm. Taka rama na zdjęcia może opowiedzieć historię Waszej miłości. Wybierając do niej ulubione zdjęcia macie okazję stworzyć swój własny unikalny miłosny obraz, który będzie przywoływał dobre wspomnienia.

Link do produktu: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40256621/

4. Komplet pościeli Emmie Ruta – cena 109 zł. Komplet wysokiej jakości bawełnianej pościeli IKEA to zawsze trafiony praktyczny prezent, również na Walentynki. Poszwa na kołdrę ma wymiary 200 x 200 cm, w komplecie dostępne są 2 poszewki na poduszki o wymiarach 50 x 60 cm. Poszewki na poduszki mają ozdobne wstążki.

Link do produktu: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60380064/

5. Karta upominkowa IKEA – to najłatwiejszy pomysł na prezent na Walentynki z IKEA. Ucieszy na pewno fanów produktów IKEA i pozwoli na dowolny wybór odpowiedniego prezentu. Warto podkreślić, że karta upominkowa IKEA jest kartą bezterminową, więc można ją wykorzystać w każdym czasie. TUTAJ znajdziecie regulamin karty upominkowej IKEA.

Co sądzicie o naszych propozycjach prezentów na Walentynki? Jakie są Wasze pomysły na prezent? Zachęcamy do komentowania. Wszystkim naszym Klientom życzymy udanych Walentynek!

 

Źródło: ikea.com