Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

1 września IKEA zmienia swój regulamin zwrotów. Od tego dnia klienci IKEA będą mieli aż 365 dni na zwrot zakupionych przez siebie produktów.

Nowy regulamin zwrotów będzie obowiązywał w IKEA od początku września, a więc będzie dotyczył produktów zakupionych w IKEA od września 2017. Nowy regulamin będzie dostępny w salonach IKEA oraz na stronie internetowej Ikei od dnia 21 sierpnia.

opinie klientów okW myśl nowej polityki zwrotów klienci, którzy nie będą zadowoleni z zakupu będą mieli prawo na zwrot zakupionych produktów w ciągu kolejnych 365 dni. Okres ten będzie liczony od daty nabycia produktu potwierdzonej przez klienta dowodem zakupu, takim jak paragon fiskalny, faktura VAT oraz karta lojalnościowa IKEA FAMILY. Należy też zaznaczyć, że roczny czas na zwrot nie będzie dotyczył wszystkich artykułów dostępnych w sklepach IKEA. Z tej oferty wyłączone będą zestawy UPPLEVA (telewizory, zestawy dźwiękowe oraz akcesoria). Natomiast testowane przez klientów materace sypialniane w ciągu 90 dni od daty zakupu mogą być wymieniane na inne (bez prawa zwrotu).

Pełna treść nowego regulaminu zwrotów IKEA zostanie opublikowana za niespełna dwa tygodnie. Jednak już w tej chwili klienci IKEA mogą być zadowoleni ze zmian, które nastąpią wkrótce w nowej polityce zwrotów.

 

 


Źródło: www.dlahandlu.pl