Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Do 30 stycznia 2018 przy zakupie materaca IKEA 10% ceny otrzymasz z powrotem na kartę rabatową. Zachęcamy do zamawiania materacy z IKEA za pośrednictwem naszej firmy transportowej Quick!

IKEA oferuje bogaty wybór materacy. W salonach dostępne są materace piankowe, lateksowe i sprężynowe w różnych rozmiarach i przedziałach cenowych. Niezmiennie w IKEA skorzystać można też z aż 90-dniowego okresu testowania zakupionych materacy. Jeśli w tym czasie uznasz, że wybrany materac nie spełnił twoich oczekiwań, możesz wymienić go na inny. Teraz dodatkową zachętą do zakupu materaca w IKEA jest promocja “Zrób miejsce na dobry sen”. W ramach promocji 10% ceny zakupionych materacy IKEA zwraca na kartę rabatową IKEA Family. Promocja trwa do 30 stycznia 2018.

Regulamin promocji “Zrób miejsce na dobry sen” znajdziesz tutaj

Dostawa materacy IKEA

Zachęcamy do zamawiania materacy i innych artykułów z IKEA za pośrednictwem naszej firmy transportowej Quick. Zapewniamy szybką i profesjonalną dostawę z IKEA do Olsztyna i innych miejscowości Warmii i Mazur. Koszt dostawy produktów z IKEA uzależniony jest od wartości zamówienia i rozpoczyna się już od 20 zł za dostawę produktów o wartości do 150 zł.

Materac

Materac, fot. congerdesign, Pixabay.com. CC0

Jaki materac wybrać

Specjaliści uważają, że materace sprężynowe są bardziej trwałe. Ich zaletą jest także to, że równomiernie rozkładają ciężar, zapewniają odpowiednie podparcie oraz zapewniają lepszą cyrkulację powietrza. Natomiast materace piankowo-lateksowe bardziej dopasowują się do kształtu ciała zapewniając tym samym precyzyjne podparcie oraz lepiej amortyzują ruchy ciała. Specjaliści uważają również, że w przypadku gdy w jednym łóżku śpią dwie osoby, niekiedy najlepszym wyjściem jest zakup dwóch oddzielnych materacy – zalecane jest to na przykład wówczas, gdy różnica wagi pomiędzy partnerami wynosi ponad 30 kg.

Przed zakupem materaca zachęcamy do skorzystania z aplikacji, która ułatwi wybór idealnego materaca – tutaj

 

 


Źródło: ikea.com.pl