Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

W okolicach Barczewa pod Olsztynem powstaje wielki zakład produkcyjny. Część olsztynian spekulowała, że jest to być może od dawna wyczekiwana przez mieszkańców naszego regionu IKEA. Nic z tych rzeczy…

Jak podaje serwis olsztyn.wyborcza.pl budowany obiekt to nie przyszły salon IKEA, a nowy zakład produkcyjny popularnej Piekarni Tyrolskiej. Nowy, olbrzymi zakład o powierzchni ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych, to jedna z największych inwestycji w naszym regionie, której wartość szacowana jest na kilkadziesiąt milionów złotych.

hala produkcyjna

Fotografia jest ilustracją tekstu, autor: alexanderbeck, Pixabay.com, CC0

Cała sprawa po raz kolejny udowadnia jednak, jak bardzo wyczekiwana jest przez niektórych mieszkańców Olsztyna oraz Warmii i Mazur budowa salonu IKEA. Wszystkich, którzy nie mogą się doczekać zakupów w salonie IKEA w Olsztynie zachęcamy do zamawiania produktów z IKEA za pośrednictwem naszej firmy transportowej Quick. Działamy na terenie Olsztyna i innych miejscowości województwa warmińsko – mazurskiego. Dostarczamy wszelkie produkty dostępne w IKEA, a koszt dostawy rozpoczyna się już od 20 zł.

 

 


Źródło: olsztyn.wyborcza.pl