Dostawa z IKEA już od 20 PLN. Trasa 1: 665-396-172 | biuro@quick24.pl Trasa 2: 602-407-403 | biuro2@quick24.pl
Podziel się tą informacją ze znajomymi!
Facebook Twitter Email

Kończy się czas na zgłoszenie dziecka do 4 edycji konkursu rysunkowego “Zabawa to poważna sprawa”. Termin zgłoszeń upływa dokładnie dziś o północy.

Organizowany przez IKEA konkurs “Zabawa to poważna sprawa” polega na zaprojektowaniu przez dzieci swoich wymarzonych pluszaków. Konkurs tradycyjnie przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap, do którego termin zgłoszeń upływa 30 listopada, to etap krajowy. W każdym kraju biorącym udział w konkursie wyłonione zostaną prace, które zostaną zakwalifikowane do etapu finałowego. W ramach etapu krajowego, do 10 grudnia ogłoszona zostanie lista 20 polskich finalistów konkursu, którzy będą reprezentować Polskę w drugim etapie, który zostanie rozstrzygnięty w ojczyźnie Ikei – Szwecji. Tam spośród wszystkich prac nadesłanych z całego świata wybranych zostanie 10 zwycięzców. Na podstawie zwycięskich projektów powstaną pluszowe zabawki, które trafią do sprzedaży w sklepach IKEA i – podobnie jak w latach ubiegłych – za pośrednictwem fundacji zostaną przekazane na pomoc dla dzieci z najbiedniejszych krajów świata.


QUICK – dostawa z IKEA do Olsztyna oraz na Warmię i Mazury

ZOBACZ OFERTĘ


W zeszłym roku, wśród dziesięciu zwycięskich projektów znalazła się – po raz pierwszy w historii konkursu – praca reprezentanta Polski, 9-letniego Huberta z Białegostoku. Dzięki temu zaprojektowany przez niego pluszowy pająk trafił do sprzedaży we wszystkich salonach IKEA na całym świecie, a część pieniędzy ze sprzedaży maskotki zasiliła konto prowadzonej przez IKEA fundacji działającej na rzecz dzieci z najbiedniejszych krajów świata. Mamy nadzieję, że w obecnej edycji akcji kolejne polskie dziecko powtórzy osiągnięcie małego Huberta z Podlasia.

Czasu na wysłanie zgłoszenia pozostaje niewiele. Ostateczny termin nadsyłania prac i zgłoszenia do konkursu upływa 30 listopada 2017.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 


Zobacz także: Sklepy meblowe Olsztyn